Reference

„Z koučování si odnáším klid a harmonii, dobrý pocit i výsledky.“

Vše dostalo jiný spád a šťávu. Život mě opět začal bavit.

Velmi oceňuji přirozený, vysoce profesionální přístup a láskyplnou, trpělivou a podnětnou komunikaci. Nikdy jsem během sezení necítila žádný tlak, posuzování, odsuzovaní.

Současně nastavila hranice, co a jak můžeme od sebe očekávat, a co už není možné v rámci koučování řešit.

Spolupracuji s kouči již řadu let, vyzkoušela jsem mnoho technik a známých tváří, ale takové pokroky s lehkostí jsem zažila až nyní při spolupráci se Simonou.

Veronika Rylková, ředitelka soukromé MŠ http://www.montessori-skolka-brno.cz/

reference na individuální koučink

„Uzavřela jsem jednu velmi náročnou životní kapitolu a dosáhla vítězství.“

Topila jsem se ve “vlastní šťávě” a potřebovala jsem poslat záchranný kruh. Bylo to buď teď nebo nikdy. Cítila jsem, že potřebuji pomoc, že to sama již nedokážu zvládnout.

Pocity byly jako na horské dráze. Některá sezení byla velmi příjemná, cítila jsem se silná, plná energie. Naopak některá z nich byla velmi náročná, protože jsem byla challengována k lepším výkonům k uvědomění, že jedině já si můžu pomoci se z dané situace dostat pryč a posunout se v životě dál.

Překonala jsem překážky, strachy a dotáhla jsem věci řádně do konce. Uzavřela jsem jednu velmi náročnou životní kapitolu a dosáhla vítězství.

Simona se umí vcítit a dívá se na problém z jiného úhlu pohledu.

Podpoří tam, kde je to potřeba. Přitvrdí tam, kde je to nutné. Pomáhá posouvat člověka v jeho práci dopředu a nedovolí povolit! Až do zdárného konce.

Anastasiya Slatinková, Trade Marketing Manager

reference na individuální koučink

„Získala jsem pocit klidu, že jsem v pořádku taková jaká jsem.“

Děkuji za velmi citlivé vedení.

Na začátku sezení jsem kolem sebe pomyslně viděla jen černé papíry se svými nedostatky a obtížemi. Na konci jsem byla obklopena barvami, které se ukrývaly na druhé straně černoty.

Simona mi pomohla rozhýbat můj statický svět pohledu sama na sebe. Ukázala mi, že slabiny jsou jen druhou stranou silných stránek, o kterých jsem buď nevěděla nebo jsem je tak trochu dost přehlížela.

To, co mi zviditelnila, mi přineslo pocit klidu a pocit, že jsem v pořádku taková jaká jsem.

Je to, jako by mi pomohla rozsvítit v mém domě, kde bylo šero a já tam tápala, nevěděla jsem, kde jsou schody, kde mám kuchyň a kde obývák a teď to najednou vidím všechno jasně.

Díky tomu mám větší jistotu. Mám pocit, že mám po dlouhé době blízko k sobě.

I teď když píšu tyto řádky a vzpomínám na ten pocit říkám si :“Wow magic, tak tohle jsem já. Já se svým hlubokým vnitřním světem plným obrazů a podobenství.“

Už se necítím tak osamělá, i když vím, že mi ne každý může rozumět. A také na tom netrvám. Důležité je, když jsem na cestě porozumění sama sobě.

Děkuji :-)

Katka Šauflová, Feng Shui Astrotypy

reference na individuální koučink

„Rozmotala jsem situace, které jsem roky nezvládala a získala k nim nový postoj.“

Z koučování si vždy odnáším urovnané myšlenky, nové pohledy na problémy / cíle a často také silné zážitky a uvědomění.

Velmi užitečná pro mě byla možnost zastavit sepodívat se na situace jiným způsobem a často i z několika úhlů (při různých cvičeních).

Cítila jsem se dobře i přes to, že jsme mluvily o ne úplně příjemných věcech. Každé sezení bylo živé a pokaždé něčím nové.

 

Styl komunikace mi velmi vyhovoval, cítila jsem se vždy příjemně a bezpečně. Vážím si toho, že jsem díky koučování mohla rozmotat i situace, které jsem předtím roky nezvládala a získala jsem k nim nový postoj.

Eva, asistentka

reference na individuální koučink

„Podařilo se mi najít způsob, jak se vyrovnat se situacemi, které jsou pro mě těžké a nevím vždy, 
jak je řešit, .“

Jsem moc vděčná za to, že jsem se Simonou mohla spolupracovat a pravidelně „se scházet“ a mít možnost rozebrat osobní i profesní věci. 

Našla jsem v ní svého osobního profesionálního kouče, se kterým nemusím nějak zásadně analyzovat minulost, ale který mi pomáhá posunout se dál v přítomném okamžiku.

Díky této spolupráci jsem za posledního půl roku dokázala porozumět mnoha věcem, které mě v poslední době svazovaly nebo jsem si s nimi nevěděla rady.

Podařilo se mi najít způsob, jak se vyrovnávat se situacemi, které jsou pro mě těžké a nevím vždy, jak je řešit, nebo jak na ně nahlížet.

Ve spoustě věcí a situacích mi naše sezení pomohly změnit můj pohled/názor na věc. 

Simona mi nikdy neříkala, co bych měla dělat, na všechny věci, které v současné době řeším, jsem si k odpovědi došla sama s její pomocí. 

Simona ve mně vždy dokázala vyvolat pocit klidu a zároveň podpory. I přesto, že o sobě nerada mluvím, tak s ní jsem dokázala mluvit hodiny. Cítila jsem se v bezpečí, že mě nikdo nebude odsuzovat a že zároveň dostanu velmi přínosnou a objektivní zpětnou vazbu.

 

Velmi jsem ocenila pohodu a příjemnou atmosféru, i to, že je naprosto v pohodě bavit se otevřeně, o čemkoliv bez stresu nebo odsuzování.

Bára G., majitelka firmy

reference na individuální koučink

„Byla pro mě důležitá mlčenlivost a nestrannost.“

Celkovou spolupráci hodnotím pozitivně. Pro mě, je ale nejdůležitějším bodem to, že práce se Simonou pro mě měla výsledky.

Když se mi v životě přihodí podobná situace, se kterou jsem se před koučováním neuměla vypořádat, snažím se teď na danou situaci koukat jinými očima a z jiného úhlu pohledu. 

Ten pocit, když jsem něco vyslovila nahlas. Simona se mě nenucenými otázkami snažila přivést k jádru problému, ale vždy tak, abych si sama dokázala odpovědět.

Po každém sezení jsem měla pocit, jako by sprchlo a pročistil se vzduch. Věci začaly jinak fungovat, jiným způsobem, lépe a pozitivněji.

Simona je klidná a nestranná. Umí výborně naslouchat, aniž by odsuzovala. Člověk pak nemá problém se otevřít a vyslovit slova, která by si jinak nechal pro sebe.

A. Grygorenko, studentka

reference na individuální koučink

„Odnáším si schopnost postavit se problémům čelem, postarat se sama o sebe, nebát se změn a kroků do neznáma.“

Vážím si možnosti, kdykoliv se na Simonu obrátit s jakýmkoliv problémem. Koučovací styl bych popsala jako nenásilný a empatický. Ve stylu komunikace a jednání mi bylo příjemné naslouchání a trpělivost.

Gábina, Praha

reference na individuální koučink

„Skoro jsem cítila, že mě vede při čtení za ruku a ukazuje, jak se k sobě dostat blíž. „

Musím říct, že jsem čekala pár tipů od kouče, ale realita byla úplně o něčem jiném. Nejen, že je v e-booku mnoho hodnotných informací, a jsem si jista, že každý si tam najde to své. Ale Simona to dokázala uchopit tak, že se jedná v podstatě o terapii online.

 

Snoubí se tu osobní zkušenost s troškou teorie a e-book zároveň funguje i jako pracovní sešit. Je vidět, že autorka ví, o čem píše, a že má co nabídnout. Skoro jsem cítila, že mě vede při čtení za ruku a ukazuje, jak se k sobě dostat blíž.

Radka Senk, astroložka

vitaastro.com

reference na sebekoučovací pracovní sešit
Minikouč do kapsy

„Dostala jsem jízdenku na výlet do vnitřního já a tam jsem našla …. SEBE :).“

S koučem do kapsy si mě téma koučinku letos našlo už potřetí, a tak soudím, že ho asi opravdu potřebuju..

Četla jsem první stránky minikouče a nestačila se divit. Jak to Simona může všechno o mě vědět? Vždyť píše o mně!

Ebook jsem dočetla s napětím do konce a rozebrala sama sebe pod taktovkou otázek. Dostala jsem jízdenku na výlet do vnitřního já a tam jsem našla …. SEBE :)

Mohla jsem se vidět jinak než běžně, komplexněji a vnímat všechny roviny mého JÁ.

Díky Minikouči se k sobě dokážu vrátit, kdykoliv budu cítit potřebu a odpovědět si na otázky: Kdo skutečně jsem? a Co zrovna hledám?

Petra Rajtmajerová, Zastánkyně aktivního životního stylu a společných aktivit s dětmi

sdetmivakci.cz 

reference na sebekoučovací pracovní sešit
Minikouč do kapsy

„Vidím teď, čeho chci dosáhnout a věřím v dosažení mých cílů a naplnění vize.“

Nacházím se ve fázi, kdy jsem zahlcena podněty, které v hlavě zpracovávám za denního pracovníhoi rodinného shonu, takže nabídka „najít si čas na život“ mi přišla víc než vhod.

Lekce seriálu jsou přiměřeně dlouhé, takže i v náročném dni se dají poslechnout, třeba i dvakrát.

Oceňuji stručně shrnuté a návodné pracovní listy. Díky nim vidím na papíře, čeho chci dosáhnout, a věřím, že dosažení mých cílů a naplnění vize přijde.

Líbí se mi taky vybrané motivační citáty. Mám je na pracovním stole, a čtu si je každý den. Prostě se mnou nějak souzní..

Seriál doporučuji všem, kteří seberou odvahu na změnu, a moc neví, kde začít. Je to perfektní návod, který pomůže uvědomit si své vlastní cíle, vize, nastolit pořádek v myšlenkách.

 

Úkoly jsou dávkované po malých částech, takže se člověk v seriálu neztratí.

Lenka Olšová

 

anglictinabph.cz

reference na online seriál Ve vlastních rukou

„Vytisknu si ho do kabelky, dá se využít u spousty situací. Název MINIKOUČ DO KAPSY je úplně trefný.“

Od eBooku jsem očekávala, že díky němu vyřeším problém, pokud budu v úzkých. Realita ale předčila má očekávání.

Je v něm krásně popsáno CO dělat a JAK to dělat. Zažila jsem u něj i pár AHA momentů, hlavně u části KDO JSEM. Je krásně a hravě napsaný a určitě si ho vytisknu do kabelky. Je to věc, která se dá využít u spousty situací. Takže název MINIKOUČ DO KAPSY je úplně trefný. 

Doporučila bych ho všem, kteří se chtějí na danou situaci podívat s nadhledem a potřebují získat jiný úhel pohledu.

Veronika Krásová

veronikakrasova.cz

reference na sebekoučovací pracovní sešit
Minikouč do kapsy

„Dalo mi to do rúk väčšiu vlastnú zodpovednosť, pokoj, prijatie svojich pocitov a pravidelné dopĺňanie vlastných potrieb.“

Očakávala som nejaký návod či pomôcku ako zvládnuť situácie, v ktorých sa motám už dlhšiea veru postupne sa rozmotávam. Beriem to ako hru a pozorovanie.

Dalo mi to do rúk väčšiu vlastnú zodpovednosť, pokoj, prijatie svojich pocitov a pravidelné dopĺňanie vlastných potrieb.

Prestávam sa toľko sústrediť na cieľ a užívam si cestu, viac pozorujem a menej hľadám vinníka.

 

Seriál je pre mňa veľká pomôcka. Pomohol mi byť úprimnejšia sama k sebe a pomenovať svoje hodnoty, ciele, vízie, byť pravdivejšia k sebe aj k druhým.

Dana Skuhrova, Centrum hier a vzdelávania Anad

anad.sk

reference na online seriál Ve vlastních rukou

„Na banální otázce jsem si uvědomila zásadní věc. „

Zajímalo mě, jestli se mi vůbec bude chtít, když budu muset pracovat pouze sama se sebou. Ale ano, seriál je vysoce návykový.

Každá lekce seriálu má nosné téma a je rozdělena do částí, které se vzájemně velice dobře doplňují.

Při jednom úkolu jsem narazila na otázku, kdy jsem si sama sobě řekla: „Napíšeš si tam, co opravdu děláš, nebo co bys chtěla dělat?“ Lhát sama sobě je opravdu těžké. Na této zdánlivě banální otázce jsem si uvědomila zásadní věc, která změnila úhel mého pohledu. A to je to, co mě osobně hodně posunulo.

 

Seriál bych rozhodně doporučila všem, kteří se o sobě chtějí něco dozvědět a chtějí se někam posunout. Celistvost a styl, jakým je seriál veden mě mile překvapil.

Katka Chromá

kachaba.cz

reference na online seriál Ve vlastních rukou

„Seriál mi pomohl uvolnit se. Není přítomen nikdo, kdo by mě soudil.“

Seriál mi vyřešil situaci, kdy jsem měla ostych svoje témata otevírat s někým cizím (s koučem, s terapeutem).

I když vím, že by mi to pomohlo a bylo by to pro mě fajn, mám prostě nějaký blok. Říkám si, že to jsou přece věci, který bych měla vědět nebo mít ve svým životě uspořádaný a styděla bych se je přiznat nahlas před někým druhým.

Seriál mi pomohl se uvolnit. Všechny ty svoje věci otevírám jenom sama před sebou, klidně hloupě, klidně kostrbatě, když se neumím vyjádřit, taky se nic neděje, není přítomen nikdo, kdo by mě soudil.

A přesto k tomu mám vedení, jako bych kouče opravdu měla. Tak to je super.

Janka, PhD. studentka

reference na online seriál Ve vlastních rukou

„Seriál mi pomohl najít si cestu k sobě, odpustit si.“

Očekávala jsem, že mě seriál duševně obohatí, ujasním si své priority, potřeby, přání.

Posunulo mě to ale tak, že už se netrápím různými věcmi, získala jsem nad nimi nadhled, urovnala jsem si myšlenky v sobě, celkově jsem klidnější a vyrovnanější.

Seriál mi pomohl najít si cestu k sobě, odpustit si.

Těším se na to, až si materiály v budoucnu projdu znovu, bude to skvělá reflexe, ale hlavně jsou použitelné v jakekoli životní fázi.

Seriál bych doporučila proto, že každý na světě má nějaké nevyřešené otázky v sobě nebo nějaká trápení a seriál může pomoct najít cestu.

Iveta N.

reference na online seriál Ve vlastních rukou