Jak skrze jarní přírodu dočerpat energii?

Zima byla dlouhá a my už jsme se nemohli dočkat, až se stromy zase zazelenají a vykvetou. S probouzejícím se jarem můžeme vnímat, že všechno má svůj čas a potřebuje dozrát.

Jaro je o probouzení a pučení, spící příroda je najednou plná energie. Podívejte se, jak toho můžete vědomě využít a tuto energii načerpat. Čeho si v jarní přírodě všímáte a jakou vám to dává energii?

Příroda nás učí všímat si rytmů a cyklů. Co všechno můžeme číst v metafoře jara a jak toho pro sebe můžeme vědomě využít?

Vyrazte ven a nechte na sebe působit jarní přírodu nebo zavřete oči a představujte si, že stojíte v rozkvetlém parku nebo zahradě. Všímejte si toho, jak jarní příroda působí na vaše smysly. Nechte se vtáhnout do obrazů, barev, tvarů, zvuků, chutí i vůní. A prozkoumejte hlouběji tu metaforu, která vás nejvíc osloví.

Pusťte si video a nechte na sebe působit otázky. A pokud rádi přemýšlíte s tužkou a papírem v ruce, vytiskněte si náš jarní pracovní list. :-)

Další články:

Ženské poradní kruhy

Pokud vám občas v blízkých vztazích chybí pocit důvěrnosti, přijetí bez posuzování, pocit, že jste slyšena a pochopena, přijďte načerpat sílu a inspiraci do kruhu, který vám poskytne podporu a prostor pro sdílení i seberozvoj.